222 365 819
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
ikona-708.jpg

Rekvalifikační kurzy

V nabídce máme celkem 11 rekvalifikačních kurzů akreditovaných Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy nebo Ministerstvem práce a sociálních věcí

 

Podrobné informace k jednotlivým kurzům najdete na této stránce níže. 

Možnost kurzu zdarma: Zvolená rekvalifikace

Rekvalifikační kurz mohou osoby evidované na úřadě práce absolvovat zcela zdarma.  Rekvalifikační kurz, který si uchazeč či zájemce sám vybere, tzv. zvolenou rekvalifikaci, může úřad práce proplatit. Podmínkou pro schválení kurzu je jeho akreditace. I všechny naše rekvalifikační kurzy vám může tedy proplatit Úřad práce ČR. 

Jak postupovat, máte-li zájem o proplacení rekvalifikačního kurzu Úřadem práce ČR? 

   1. Pečlivě si vyberte, o jaký rekvalifikační kurz máte zájem. Šanci na proplacení značně zvýšíte, budete-li mít jasnou představu k čemu rekvalifikaci potřebujete a jak vám pomůže při uplatnění na trhu práce.
   2. Na webových stránkách portal.mpsv.cz si stáhněte formulář s názvem Zájem o zvolenou rekvalifikaci. Formulář je dostupný také v odkazu zde nebo ho můžete dostat na jakékoli pobočce ÚP. 
   3. Vyplňte na našem webu přihlášku na Vámi vybranou rekvalifikaci. V přihlášce nezapomeňte zaškrtnout políčko v pravém dolním rohu - "Kurz platí Úřad práce".
   4. Na základě vyplněné přihlášky si u nás můžete vyzvednout osobně (nebo případně Vám zašleme poštou) originál tzv. "Potvrzení o ceně rekvalifikačního kurzu", toto potvrzení spolu s  vyplněným formulářem Zájem o zvolenou rekvalifikaci zaneste na příslušný ÚP měsíc až 14 dní před začátkem kurzu.
   5. Vaši žádost o zvolenou rekvalifikaci úřad práce posoudí a v případě kladného výsledku schválí. Hodně štěstí!

 

S jakýmikoli dotazy týkajícími se žádosti o proplacení některého z našich kurzů Úřadem práce nás můžete kontaktovat také na tel. č.: 222 365 819 nebo e-mailem: acz@aczprace.cz.

 Výběr z našich rekvalifikací

rekvalifikace-strazny.jpg

Rekvalifikace Strážný

Tento rekvalifikační kurz, má za cíl absolventa připravit na zkoušky odborné způsobilosti k získání profesní kvalifikace osoby vykonávající činnost ostraha majetku (strážný). Po ukončení kurzu a složení profesní zkoušky bude mít absolvent veškeré kompetence a dovednosti vyplývající z aktuálně platného hodnotícího standardu profesní kvalifikace podle Národní soustavy kvalifikací.

 

Kurz je akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy podle kvalifikačního standardu Strážný (kód 68-008-E) pod číslem jednacím  MSMT-15796/2016-1/419.

od 7. 1.
do 11. 1.
od 09:00
do 16:30
4900,- KčPřihlásit se
od 25. 2.
do 1. 3.
od 09:00
do 16:30
4900,- KčPřihlásit se
rekvalifikace-personalista.jpg

Rekvalifikace Personalista

Získejte novou profesní kvalifikaci v oboru personalistika. V kurzu získáte veškeré znalosti potřebné pro samostatné vedení personalistiky i podrobná výuková skripta. Kurz je akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy podle kvalifikačního standardu Personalista. Součástí kurzu je akreditovaná profesní zkouška Personalista. Profesní zkouška i výuková skripta jsou v ceně kurzu!

od 1. 2.
do 14. 4.
od 09:00
do 16:30
13900,- KčPřihlásit se
rekvalifikace-lektor.jpg

Rekvalifikace Lektor

NAUČÍME VÁS UČIT.

V tomto rekvalifikačním kurzu získáte potřebné pedagogické a prezentační dovednosti, seznámíte se s moderními vyučovacími metodami a naučíte se používat hravou a zábavnou formu výuky. Absolventi rekvalifikace budou umět vytvářet výukové materiály a vyhodnocovat testy. Součástí rekvalifikačního kurzu je výuka počítačového programu PowerPoint. Naši profesionální lektoři z Vás udělají také profesionály!

 

Od roku 2014 kurz probíhá podle kvalifikačního standardu Lektor dalšího vzdělávání (75-001-T). 

od 9. 2.
do 11. 5.
od 09:00
do 16:30
13900,- KčPřihlásit se
od 25. 3.
do 12. 4.
od 09:00
do 16:30
13900,- KčPřihlásit se
rekvalifikace-obsluha-osobniho-pocitace.jpg

Rekvalifikace Obsluha osobního počítače

Rekvalifikace Obsluha osobního počítače navazuje na základní počítačové znalosti účastníků a rozšiřuje je o pokročilejší dovednosti a znalost dalších počítačových programů.
Vstupním předpokladem účastníka rekvalifikace je ukončené základní vzdělání. Rekvalifikace je určena pro všechny, kteří se chtějí naučit lépe ovládat počítač.

od 4. 3.
do 21. 3.
od 09:00
do 14:30
7900,- KčPřihlásit se
rekvalifikacni-kurz-asistent-ka-sekretar-ka.jpg

Rekvalifikace Asistent/ka, Sekretář/ka

Účastněte se našeho rekvalifikačního kurzu a získejte zaměstnavateli velmi žádanou profesní kvalifikaci Asistent/ka, Sekretář/ka. V tomto  kurzu získáte znalosti a dovednosti potřebné pro samostatné vedení kanceláře a můžete pracovat jako kvalifikovaný administrativní pracovník nebo Office Manager.

 

Kurz je akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy podle kvalifikačního standardu Asistent/ka, Sekretář/ka (kód 62-008-M) pod číslem jednacím  MSMT-26052/2018-1/316.

od 11. 3.
do 27. 3.
od 09:00
do 16:30
8900,- KčPřihlásit se
rekvalifikace-zaklady-podnikani.jpg

Rekvalifikace Základy podnikání

Rekvalifikace Základy podnikání vybaví účastníky znalostmi a dovednostmi, které jsou potřebné při podnikatelské činnosti.

Vstupním předpokladem účastníka rekvalifikace je ukončené středoškolské vzdělání (maturita nebo výuční list) a základy práce na PC.

od 16. 4.
do 17. 5.
od 09:00
do 14:30
11900,- KčPřihlásit se
rekvalifikace-pracovnik-v-socialnich-sluzbach.jpg

Rekvalifikace Pracovník v sociálních službách

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách je akreditován Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. Kurz se skládá z obecné části v celkovém počtu 48 hodin a ze zvláštní části v rozsahu 102 hodin. Tento kurz nabízíme ve třech variantách: víkendové, dopolední či odpolední. V rámci kurzu je stanovena odborná praxe v celkovém rozsahu 54 hodin.

 

 

Vytvořilo Zawoko NET ACZ spol. s r.o., 2007-2013 | Vzdělávací centrum | E-mail: acz@aczprace.cz