222 365 819
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

E-learning - Lektor

Vzdělávací centrum ACZ se podílí také na tvorbě e-learningových kurzů. E-learning je moderní způsob výuky, kdy student nemusí docházet do učebny, ale může se vzdělávat z pohodlí svého domova prostřednictvím počítače připojeného k internetu. Výuka probíhá pomocí strukturovaného programu a zároveň je vedena lektorem, se kterým lze úkoly elektronicky konzultovat a který následně úkoly vyhodnocuje.

Termíny

lektor datum čas cena  
Mgr. Lenka Prokopováod 1. 1. 2017
do 31. 12. 2018
00:00 1900,- Kč Přihlásit se Detail termínu

Kurz je možné studovat z domova, pokud máte připojení na internet. Do kurzu je možné se přihlásit kdykoliv a studovat podle vlastního tempa.

 

lektor
Garant: Mgr. Lenka Prokopová

Máte dotaz na tento kurz?

Telefon:   222 365 819
Mobil:   734 844 468
Email:   acz@aczprace.cz

Obsah E-learningového kurzu Lektor

Žádaný kurz Lektor, který nabízíme také v prezenční formě, můžete absolvovat také e-learningovou formou studia. V kurzu získáte potřebné znalosti z oblasti psychologie, pedagogiky a prezentace důležité pro lektorskou činnost. Součástí kurzu je také zvládnutí počítačového programu MS Office PowerPoint, se kterým se seznámíte v přehledně zpracovaných studijních textech a budete si jej mít možnost procvičit na zadaných úkolech. Můžete se účastnit on-line diskuzí s ostatními účastníky a získáte pravidelnou zpětnou vazbu od tutora kurzu. Tento kurz je také součástí přípravy na akreditovanou profesní zkoušku Lektor dalšího vzdělávání podle Národní soustavy kvalifikací.

 

Kurz je pravidelně aktualizován.

 

Kurz můžete studovat kdykoliv podle vašich časových možností po dobu 6 měsíců. S probíranou látkou se seznámíte v přehledně zpracovaných studijních textech a budete ji mít možnost procvičit na zadaných úkolech. Získáte také pravidelnou zpětnou vazbu od tutora kurzu. Po absolvování kurzu obdržíte osvědčení.

Hodnocení kurzu našimi účastníky

"Chci poděkovat všem, kteří se mnou v e-learningovém kurzu spolupracovali. Děkuji všem mým učitelům a tutorům. Děkuji za strávený čas se mnou, za všechny informace, kontrolu, opravy a pomocnou ruku při sestavování mých prací v rámci kurzu. I když nedošlo k osobnímu kontaktu, cítila jsem projevený zájem a prostřednictvím fóra i zapojení do diskuse. Forma výuky mi velice vyhovovala. Prohloubila jsem si své znalosti v oboru, ve kterém jsem dříve pracovala - mimoškolní výchova a vzdělávání dospělých, a získala řadu nových podnětů a zkušeností. Studijní materiály byly věcné a konkrétní s řadou zajímavých a přínosných odkazů. Forma výuky a její postupy mě nutily k pravidelnosti a soustavnému studiu v každé volné chvíli. Děkuji ještě jednou za umožnění tohoto vzdělávání a za přístup vás všech. Tuto formu vzdělávání všem ráda doporučím."

"Studium formou e-learningu je skvělá věc a já věřím, že se bude nabídka na našem trhu dále rozšiřovat. Umožňuje zvolit si vlastní tempo i čas, kdy se budu studiu věnovat, řeší mnohdy složitější dojíždění na místo konání, není nutno mít volno celé dny jako u klasických kurzů, tudíž se mohu věnovat svém běžným povinnostem současně se studiem. Konzultace jsou zajištěné operativně podle potřeby, kdykoli jsem něco nevěděla, odpověď přišla okamžitě. Líbí se mi to. Pravdou je, že tento druh studia vyžaduje disciplinovaný přístup, kdy student není popoháněn a hlídán a motivován zvenčí, člověk skutečně musí chtít sám."

Cena kurzu

Cena kurzu je 1.900 Kč s DPH.

 

Zajímají vás nějaké další kurzy e-learningu?

Místo konání

U vás doma.
E-learningové kurzy je možné studovat z domova.

Přihlásit na kurz

Vybraný kurz   Vypsané termíny kurzu *
Kontaktní osoba    
Titul Jméno * Příjmení *
E-mail * Telefon *  
Ulice * Město * PSČ *

Cena kurzu  
Cena za os. počet osob Cena celkem
    (cena uvedena vč. DPH 21%)
     
Název firmy DIČ
Ulice Město PSČ
     
Dodatečné volby    
 

Zpráva

 

 

Vytvořilo Zawoko NET ACZ spol. s r.o., 2007-2013 | Vzdělávací centrum | E-mail: acz@aczprace.cz